КРАВЧУК РОСТИСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ

Post on 09 грудня 2017
by Click

Заступник директора Ботанічного саду
Національного лісотехнічного університету України.


Навчався на лісогосподарському факультеті в Національному лісотехнічному університеті України з 2000 по 2006 рік і отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Лісове господарство” та здобув кваліфікацію магістра з лісового господарства. У 2006-2009 рр. навчався в аспірантурі НЛТУ України. В 2010 захистив дисертацію на тему «Особливості формування чорновільхових лісостанів в умовах Малого Полісся України» та здобув вчений ступінь кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю лісознавство і лісівництво.

З 2006 року працює в НЛТУ України. Спочатку на посаді старшого майстра Ботсаду. Пізніше молодшим, а згодом і старшим науковим співробітником в науково-дослідному секторі. А з 2011 р. на посаді інженера І кат. у відділі лісівничо-ботанічних досліджень Ботанічного саду. В 2011-2012 роках виконує обов’язки, а з 1 липня 2014 року і до сьогоднішнього дня працює на посаді заступника директора Ботсаду. Під час виконання своїх посадових обов’язків здійснює планування, організацію та контроль наукової, колекційної та господарсько-природоохоронної роботи Ботсаду.

Займається науково-дослідною діяльністю, яку розпочав ще під час навчання в університеті. Неодноразово брав участь у наукових конференціях, є автором восьми наукових статей. Зараз з колегами працює над науково-дослідною темою: «Лісівничо-біологічні особливості вітчизняних та інтродукованих видів флори Ботанічного саду НЛТУ України та прилеглих територій».