БЛЮСЮК НАДІЯ ЛЮБОМИРІВНА

Post on 09 грудня 2017
by Click

Провідний інженер відділу лісівничо-ботанічних досліджень Ботанічного саду Національного лісотехнічного університету України.


У 1990 році закінчила лісогосподарський факультет Львівського лісотехнічного інституту за спеціальністю «Лісове та садово-паркове господарство».

Із 1991 року працювала молодшим науковим співробітником, а потім навчалася в аспірантурі лісотехнічного інституту.

У 1996 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Особливості життєвості берези повислої в умовах урбанізованого середовища (на прикладі промислових міст Заходу України)» за спеціальністю лісові культури, селекція, насінництво та озеленення міст. Із 1996 року працює в Ботанічному саду нинішнього Національного лісотехнічного університету України.

Має 20 наукових публікацій.

За час роботи в Ботанічному саду працювала над вивченням таких питань:

  • інвентаризація та формування комп'ютерного банку даних колекційної дендрофлори Ботанічного саду;
  • вивчення біолого-екологічних особливостей рослин роду Spiraea L.;
  • активно займалася веденням колекційної роботи;
  • розробляла проекти елементів озеленення та благоустрою.

Була співвиконавцем за темами науково-дослідних робіт: „Еколого-біологічний аналіз колекційного фонду Ботанічного саду Українського державного лісотехнічного університету", державний реєстраційний номер 0101U004044; „Еколого-біологічні особливості та агротехніка вирощування рідкісних і перспективних видів рослин Ботанічного саду Українського державного лісотехнічного університету", державний реєстраційний номер 0103U000079.