Волонтерство 

Маємо на мені провести екологічні акції, які допоможуть співробітникам у догляді за рослинами, прибиранні території та матеріально-технічному забезпеченні робіт.

Ботанічний сад - онлайн!

Використовуйте сайт Ботанічного саду та будьте завжди вкурсі актуальних  новин.

Виставка продаж

Ботанічний сад на весні 2018р. планує відкрити І виставку продаж посадкового матеріалу декоративних, квіткових, плодових рослин.

Останні новини

Пряно-ароматичні рослини в колекції Ботсаду НЛТУ України
Серед усього різноманіття пряно-ароматичних рослин особливе місце займають представники роду шавлі...
Королева осені - хризантема
До появи першого снігу, в садах та на присадибних ділянках своїх господарів буде тішити «Королева ос...

Ботанічний сад загальнодержавного значення

       Вітаємо Вас на сторінці Ботанічного саду Лісотехнічного університету. Ви маєте нагоду ознайомитись із історією становлення, діяльністю і колекційними фондами саду лісівничо-ботанічного спрямування.

        Ботанічний сад Національного лісотехнічного університету України (м. Львів) cтворений Постановою Ради Міністрів Української РСР від 22 лютого 1991 року № 33 та Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 1992 року № 584 на основі дендрарію та дендропарку (м. Львів) і арборетуму в селі Страдч Яворівського району Львівської області. 
        У 1995 році рішенням Львівської міської ради Ботанічному саду в постійне користування було передано земельну ділянку площею 3,35 га, де зараз функціонує розсадник деревно-чагарникових рослин.