ВІДДІЛИ БОТАНІЧНОГО САДУ

Відділ лісівничо-ботанічних досліджень


1

Очолює відділ

А.І. Івченко.

До 1997 року підрозділ мав назву «Відділ дендрології». Із 1992 року відділом завідував старший науковий співробітник, згодом – провідний науковий співробітник, кандидат сільськогосподарських наук Я.М. Шляхта. У 1997 році підрозділ реорганізували у «Відділ інтродукції», який очолив старший науковий співробітник, кандидат сільськогосподарських наук П.С. Гнатів. Із 2002 року відділом завідує старший науковий співробітник, кандидат сільськогосподарських наук А. І. Івченко. У 2003 році підрозділ реорганізували у «Відділ дендрофлори», а з 1 січня 2011 р. у відділ лісівничо-ботанічних досліджень. На теперішньому етапі до відділу також долучилася частина наукових працівників реорганізованого відділу трав'янистої флори.

Детальніше...
 

Відділ благоустрою та репродукції рослин

 

1Відділ благоустрою та репродукції рослин є господарсько-природоохоронним, колекційним підрозділом Ботанічного саду загальнодержавного значення НЛТУ України, який створений з метою ведення господарської діяльності, збереження, розмноження і поновлення колекцій деревно-чагарникових і трав’янистих рослин.

 

 

 

 

2
За відділом закріплений догляд за територією Ботанічного саду куди входять такі об’єкти як: дендропарк (вул. Ген.Чупринки, 103), дендрарій (вул. О.Кобилянської, 1), декоративний розсадник (вул. Землеробна), арборетум і лісова ділянка (с. Страдч, Яворівського району).

Детальніше...