Чисельність працівників становить 38 чоловік, серед них – 6 кандидатів наук.

ПАЦУРА ІГОР МИХАЙЛОВИЧ

директор Ботанічного саду

Національного лісотехнічного університету України

patsura Пацура Ігор Михайлович у 1997 закінчив Український державний лісотехнічний університет (нині Національний лісотехнічний університет України) та здобув кваліфікацію інженера лісового господарства, а в 1999 – магістра лісового господарства. У 1999–2002 навчався в аспірантурі. У 2003 р. захистив дисертацію на тему «Малопоширені лісові природні комплекси карпатської частини басейну Дністра» та здобув науковий ступінь кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.03.03. – лісознавство і лісівництво. У 2006 р. здобув вчене звання старшого наукового співробітника.

Пацура Ігор Михайлович в університеті працює з 1999 року, спочатку як лаборант кафедри лісівництва, а з 2002 року – в Ботанічному саду НЛТУ України молодшим та старшим науковим співробітником. Із 2003 р. він – заступник директора з наукової роботи, а з 2004 р. – директор Ботанічного саду.

Детальніше...
 

КРАВЧУК РОСТИСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ

заступник директора Ботанічного саду Національного лісотехнічного університету України.


Навчався на лісогосподарському факультеті в Національному лісотехнічному університеті України з 2000 по 2006 рік і отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Лісове господарство” та здобув кваліфікацію магістра з лісового господарства. У 2006-2009 рр. навчався в аспірантурі НЛТУ України. В 2010 захистив дисертацію на тему «Особливості формування чорновільхових лісостанів в умовах Малого Полісся України» та здобув вчений ступінь кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю лісознавство і лісівництво.

Детальніше...
 

ГАН ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА

Завідувач відділу благоустрою та репродукції рослин Ботанічного саду Національного лісотехнічного університету України.


У 1991 році закінчила лісогосподарський факультет Львівського лісотехнічного інституту за спеціальністю «Лісове та садово-паркове господарство». З 27 вересня 1991 року працювала інженером, а з 23 грудня 1992 року молодшим науковим співробітником Ботанічного саду.

Опубліковано 29 наукових публікацій в співавторстві з працівниками Ботсаду. У 2004 році закінчила навчання в Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю «Правознавство».

З 5 травня 2015 року працює завідувачем відділу благоустрою та репродукції рослин Ботанічного саду.

 

КЕНДЗЬОРА НАТАЛІЯ ЗЕНОНІВНА

інженер відділу лісівничо-ботанічних досліджень Ботанічного саду Національного лісотехнічного університету 

Закінчила з відзнакою Львівський політехнічний технікум та Український державний лісотехнічний університет за спеціальністю «Садово-паркове господарство». Навчалась в аспірантурі Українського державного лісотехнічного університету. Працює над дисертацією на тему: «Біологічна продуктивність лісових культур в свіжих типах лісу Розточчя».

Працювала старшим лаборантом та інженером кафедри лісівництва Українського державного лісотехнічного університету.

У Ботанічному саду працює з 2010 року.

Детальніше...
 

БЛЮСЮК НАДІЯ ЛЮБОМИРІВНА

інженер відділу лісівничо-ботанічних досліджень Ботанічного саду Національного лісотехнічного університету України.


У 1990 році закінчила лісогосподарський факультет Львівського лісотехнічного інституту за спеціальністю «Лісове та садово-паркове господарство».

Із 1991 року працювала молодшим науковим співробітником, а потім навчалася в аспірантурі лісотехнічного інституту.

У 1996 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Особливості життєвості берези повислої в умовах урбанізованого середовища (на прикладі промислових міст Заходу України)» за спеціальністю лісові культури, селекція, насінництво та озеленення міст. Із 1996 року працює в Ботанічному саду нинішнього Національного лісотехнічного університету України.

Має 20 наукових публікацій.

Детальніше...
 

ІВЧЕНКО АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ

завідувач відділу лісівничо-ботанічних досліджень Ботанічного саду Національного лісотехнічного університету України

Cтарший науковий співробітник, кандидат сільськогосподарських наук, завідувач відділу лісівничо-ботанічних досліджень Ботанічного саду Національного лісотехнічного університету України.

Закінчив з відзнакою Лубенський лісовий технікум та Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю «Лісове господарство». Був в аспірантурі Львівського сільгоспінституту. Захистив дисертацію на тему: „Дуб червоний (Quercus rubra L.) в лісових насадженнях Львівщини". Отримав диплом старшого наукового співробітника.

Детальніше...
 

ПУНДЯК ОЛЕГ ІВАНОВИЧ

інженер відділу лісівничо-ботанічних досліджень Ботанічного саду Національного лісотехнічного університету 

У 1993 році завершив навчання у Львівському Державному Університеті ім. І. Франка за спеціальністю 03.00.04 – біохімія. З 1993 по 1997 рік працював лаборантом у НДЧ-44 на кафедрі біохімії Львівського Державного Університету ім. І. Франка. З 1998 по 1999 рік працював лаборантом в лабораторії трансмісивних вірусних інфекцій ДУ "Львівський науково-дослідний інститут епідеміології та гігієни" МОЗ України. З 1999 по 2002 рік учився в аспірантурі Інституту Екології Карпат НАН України по спеціальності 03.02.01 – ботаніка.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2